Paavli kaltsukas ei ole ainus

Paavli kaltsukas ei ole ainus

Tere armas inimene, ka meile meeldib Paavli kaltsukas. Samas alati tasub uusi kohti avastada ja me oleme rõõmsad, et külastad meie poodi!

Metsvintage.com on kaltsukas nagu Paavli kaltsukas aga parem 🙂 Meie kasutatud riiete e-poodi on oma tee leidnud ainult hoolikalt valitud ja väga erilised kasutatud riided. Riiete valikul lähtume märksõnadest vintagelooduslikretro ja stiilne. Need on ühtlasi ka meie poes müügil olevate riiete põhilised kategooriad.

Meie e-pood on mõeldud naistele, kes oskavad väärtustada ajalooga esemeid ning on nõus kandma ainult ilusaid, kvaliteetseid ja erilisi riideid, andes samal ajal läbi taaskasutuse oma panuse ka meie planeedi jätkusuutlikkusse.

Miks me oleme paremad, kui Paavli kaltsukas?

Selleks, et leida ilusaid teise ringi riideid, ei ole sul endal vaja Paavli kaltsukas riidehunnikutes tuhnides oma energiat kulutada. Meie inimesed on parimad palad sinu jaoks välja valinud, korda teinud, ära mõõtnud ja üles pildistanud. Meie riided on puhtad ja lõhnavad hästi 🙂

Ka pole sul vaja ennast kurnata Paavli kaltsuka proovikabiinis kasutatud riideid selga proovides. Metsvintage e-poes on sul võimalik otsida riideid vastavalt suurusele, materjalile, brändile, värvile jne – just nii, nagu sulle parajasti meeldib. Kui valik tehtud ja ostu eest tasutud, saadame riided sulle sobivasse OmnivaItella või DPD pakiautomaati ja võid neid rahulikult kodus proovida.

Kuidas meie e-pood tekkis?

Metsvintage.com loojad armastavad ilusaid, kvaliteetseid ja unikaalseid riideid ning veedaks hea meelega kogu oma vaba aja kaltsukates, sh ka Paavli kaltsukas shopates. Paraku ei jõua me ise kõiki neid riideid ära kanda.

Selleks, et riided ei peaks kaltsukates kurvalt vedelema ja õiget ostjat ootama, tekkis mõte need võimalikele ostjatele kasutatud riiete e-poe kaudu lähemale tuua.

2019 a sügisel tekkinud ideest on tänaseks saanud teostus Metsvintage.com e-poe näol.

Ostukorv
Scroll to Top