humana vintage kaanepilt

Humana Vintage meeldib meile ka

Humana Vintage on üks minu lemmik kasutatud riiete ostukoht. Kui sulle meeldib Humana Vintage, meeldib sulle arvatavasti ka meie pood 🙂

Mis seob meid Humana Vintage poega?

Nii nagu Humana Vintage pood, oleme ka meie keskendunud eelkõige retro ja vintage riietele. Meie poes on nii retro kui vintage riiete kategooriad ja filtrite abil on võimalik konkreetselt nendesse kategooriatesse kuuluvaid rõivaid sirvida. Vintage kategoorias on kvaliteetseid ja ajastutruusid rõivaid alates 30ndatest kuni 2000ndateni. Retro kategooriast leiab omanäolisi ja nostalgilisi rõivaid.

Nagu Humana, oleme ka meie kõik müügile jõudvad riided ostnud, mitte saanud annetustena. Enne müüki jõudmist vaatame rõivad üle ja valime välja ainult korralikud, kandmiskõlbulikud ja meie poe kontseptsiooniga sobivad – ilusad, kvaliteetsed ja erilised – rõivad. Ülejäänud korralikud ja kandmiskõlbulikud riided anname Uuskasutuskeskustele ja teistele second hand kauplustele. Rõivad, mis kandmiseks ei kõlba, viime jäätmajaama.

Sarnaselt Humanale on meie missioon anda riietele uus elu ning vähendada rõivatööstuse poolt tekitatavat ökoloogilist jalajälge.

Miks me oleme paremad?

Erinevalt Humana Vintage e-poest oleme suunatud Eesti inimestele – meie pood on eestikeelne ja meie postikulud on soodsamad.

Meie soov on, et inimesed tunneksid ennast kasutatud riideid ostes vähemalt sama hästi, kui uusi kvaliteetrõivaid ostes. Peseme riided puhtaks ja aurutame, et need lõhnaks hästi ja oleks kohe kantavad. Mõõdame kõik riided üle ja määrame neile vastavalt meie poe mõõdutabelile suuruse, et ostjal oleks võimalikult lihtne rõiva suurust määrata. Teeme võimalikult kvaliteetsed pildid, et ostja saaks rohkem aimu rõiva kangast. Tootekirjeldustes toome välja võimalikult palju infot tegumoe, materjali jms kohta, et juhtida ostja tähelepanu detailidele, mida pildilt ei pruugi märgata või aru saada.

Ostu vormistamine on kliendi jaoks võimalikult mugav – pole vaja luua kontot ega sisestada oma postiaadressi. Kuna saadame kauba pakiautomaatidesse, piisab kliendi nimest, e-posti aadressist ja telefoninumbrist. Võimalik on valida 3 teenusepakkuja – Omniva, Itella Smartposti ja DPD pakiautomaatide – vahel. Ka maksevõimalusi on meil rohkem, kui Humana Vintage e-poes. Maksta saab nii klassikalise pangalingi kaudu, pangakaardiga kui Paypaliga.

Üle 20€ ostude puhul me oma klientidelt postitamise tasu ei küsi ning kui kaup ei sobi, saab selle meile ka ilma pakiautomaati tagastada. Kuna meie kaubad asuvad Eestis, saavad kliendid oma ostud kiiremini kätte, kui Humana Vintage e-poe laost, mis asub Leedus. Postitame enamasti kauba tellimuse päeval või järgneval päeval.

Et ostukogemus oleks maksimaalne ja meie kliendid ennast kauba kättesaamisel erilisena tunneksid, pakime kõik saadetised siidipaberisse ja Metsvintage logoga postikottidesse.

Ostukorv
Scroll to Top