Kauba valimine

Sobivate riiete leidmiseks saad kasutada toodete filtrit, mille abil saad määrata otsitava riide kategooria, suuruse, materjali, värvi jms. Iga toote juures on märgitud selle suurus, materjal ja seisukord ning  vastavatele linkidele klõpsates avanevad ka suuruste tabel ning seisukorra täpsem kirjeldus.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks lisa soovitud tooted ostukorvi ja mine ostukorvi tellimust vormistama. Tellimuse vormistamiseks vali palun sobiv transpordiettevõte ja liigu edasi maksmise etappi. 

Maksmine

Kui oled meie lehel omale juba varasemalt konto loonud, saad siin ennast sisse logida – siis saad hiljem oma tellimusi oma konto lehel jälgida. Kui sa ei ole veel meie klient, saad enne maksmist soovi korral omale meie kasutajakonto luua. Enne maksma asumist vali palun endale sobiv pakiautomaadi asukoht ja sisesta enda kontaktandmed. Ekraanile kuvatakse kogu tellimuse maksumus (koos transpordiga) ja selle eest saad tasuda pangalingi kaudu, pangakaardiga, PayPaliga või Indivy makselahendusega, mille kohta leiad rohkem infot siit. Hakkame sinu tellimusega tegelema kohe, kui pangalingiga maksmine õnnestub.

Kauba saatmine

Saadame kauba sinu poolt valitud pakiautomaati üldjuhul 3 tööpäeva jooksul alates hetkest, mil raha meie kontole jõudis. Kui sul on kauba kättesaamisega väga kiire, anna sellest palun meile teada – helista, saada meil või kirjuta FB messengeri. Anname endast parima, et kaup võimalikult kiiresti sinuni toimetada. Paraku võib siiski tulla ette olukordi, kus kauba kohaletoimetamine võib võtta rohkem aega – maksimaalsed tarneajad on kirjeldatud meie veebipoe müügitingimustes.

Saatmiskulu

Kui ostad korraga vähemalt 20€ eest kaupa, saadame selle sulle sobivasse pakiautomaati ilma postikuluta. Alla 20€ ostu puhul on postikulu tellimuse kohta 2,90€. 

Kauba tagastamine

Kui kauba kättesaamisel selgub, et sa mingil põhjusel seda ikkagi ei soovi, saad selle meile 14 päeva jooksul  tagasi saata. Kauba tagasi saatmise puhul on oluline, et see oleks rikkumata ja selle seisund sama, mis siis, kui selle pakendist välja võtsid.

Kauba tagastamiseks täida ja saada palun Lepingust taganemise avaldus.

Kaup saada palun Viljandis asuvasse pakiautomaati. Saaja tel nr on 5523314.

Täpsemalt on Metsvintage e-poest ostmisega seotud teemad kirjeldatud tingimustes, mille leiad siit: veebipoe müügitingimused.

Ostukorv
Scroll to Top