Yaga müüb meie riideid ka

Yaga on peaaegu sama äge, kui meie :)

Yaga on minu lemmik riiete ostu- ja müügikoht. Olen alati eelistanud secondhand kaupa ja armastan sekkarites shoppamist. Paraku ei jõua ma sinna nii tihti, kui tahaksin. Yagas saan shopata ilma, et peaks kuhugi kohale minema.

Ägedad teise ringi riided on minu kirg. Selle kire tõttu valmis Metsvintage kasutatud riiete e-pood.

Kuna Yagas on mugav osta ja müüa, tegin Metsvintage riiete jaoks oma poe ka Yagasse. Meie Yaga.ee portaalis asuvast poest leiab ägedat vintage ja retro kraami ning isegi mõningaid disainerriideid. See siin on aga meie päris enda e-pood ja siin on veelgi rohkem ägedat kraami.

Milliseid riideid me müüme?

Riiete valikul on minu jaoks oluline, et see näeks lahe välja, püüaks pilku ja eristuks massist. Kas minu lahe on ka sinu lahe, on puhtalt maitse asi 🙂

Sama oluline, kui lahe välimus, on riide materjal ja õmblustöö kvaliteet. Eelistan looduslikke kangaid, mis on seljas mõnusad. Meie poest leiad siidist, kašmiirvillast, orgaanilisest puuvillast, linasest ja täisnahast rõivaid. Kuna õmblustöö kvaliteet on oluline, on meil müügil ka palju disainerkaupa ja brändirõivaid.

Minu suurim kirg kuulub aga vintage riietele. Ja vintage ei tähenda minu jaoks lihtsalt vanu riideid, vaid ilusaid ja kvaliteetseid ajalooga riideid, mis esindavad teatud ajastut, istuvad hästi ja tõstavad sind kõrgemale. Viska pilk peale meie vintage riietele. Kogu kraam on olemas ka meie Yaga poes.

Miks meile meeldib Yaga?

Hea e-poe aluseks ei ole ainult äge kaup või soodsad hinnad. Kuna poode on palju ja aega on vähe, on ülioluline, et pood oleks kliendikeskne – hoiaks kokku kliendi aega ja oleks lihtsasti kasutatav. Yaga on minu meelest väga kasutajasõbralik tänu efektiivsele kauba otsimise lahendusele ja filtritele. Lisaks on seda ka müüjal äärmiselt mugav kasutada.

Oleme samadest põhimõtetest lähtunud ka enda e-poes. Meil on võimalik kaupa sorteerida ja filtreerida. Tooteid saab otsida mistahes tootekirjelduses leiduva sõna järgi. Pildid oleme teinud võimalikult kvaliteetsed ja tootekirjelduses on maksimaalselt infot. Oleme teinud veel mõned ekstra liigutused, et klient oleks õnnelik. Kõik riided on mõõdetud üle ning isegi materjalide info on välja toodud. Et klient saaks uute riiete kandmisest kohe rõõmu tunda, oleme need ära pesnud ja aurutanud.

Meie riided Yaga poes

Avasime oma poe Yagas pea aasta tagasi ja oleme sellega väga rahul. Hetkel on meil Yagas müügil üle 500 hilbu, kokku oleme saanud pea 100 tellimust ning meie poe on meeldivaks märkinud 38 inimest. Meie Yaga poe leiad siit.

Ostukorv
Scroll to Top