Kasutatud riiete hulgimüük

KAsutatud riiete hulgimüük

Taaskasutus on soodne. Hulgi on soodsam.

Kodutekstiilid

Kiire tarne

Paneme kauba teele 1-2 päeva jooksul

Sobiv kogus

Võimalik tellida ka väike kogus kaupa, alates 10kg

Kvaliteetne kaup

Kaup on kogutud Skandinaaviast ja Itaaliast

Sobiv tarne

Telli kaup pakiautomaati, kulleriga või tule ise järgi

Usaldusväärne partner

Asume Eestis ja oleme sinu jaoks olemas

Tere tulemast kasutatud riiete ärisse!

Kasutatud riiete hulgimüük on sulle, kui plaanid hakata tegelema kasutatud riiete müügiga või otsid omale uut partnerit, kes sulle järjepidevalt uut kaupa tarnib.

Osta kaupa kilohinnaga

Soodsad meeste, naiste ja laste riided ning kodutekstiilid

Miks osta kasutatud riideid hulgi?

Kasutatud riiete hulgimüük on soodsam

Kasutatud riided on muutumas üha populaarsemaks, kuna need on oluliselt soodsamad, kui uued riided. Second hand poodides algavad hinnad paarist eurost ning alati on võimalik käia ja jahtida soodsaid leide. Kui aga otsid kaupa edasimüügiks, tasub mõelda hulgi ostmisele. Hulgi ostes on eseme tükihind veelgi  soodsam ja annab sulle olulise konkurentsieelise.

Hulgi ostmine tagab järjepidevuse

Kui omad usaldusväärset kasutatud riiete hulgimüügi partnerit, ei pea sa pidevalt mõtlema, kust uut kaupa saada. Kasutatud riiete poodides shoppamine on tore, aga ka väga aeganõudev ja mõnevõrra ebastabiilne, kuna alati ei pruugi sealt leida seda, mida otsid. Hulgi ostes hoiad kokku palju aega ja energiat ning võid alati kindel olla, et kaupa jagub.

Mida rohkem ostad, seda rohkem säästad loodust

Lisaks rahalisele kokkuhoiule on kasutatud riiete äri tänuväärne, kuna aitab säästa keskkonda. Selge on see, et riideid ja tekstiile hulgi ostes ja edasi müües päästad need prügimäele sattumisest. Ka annad inimestele võimaluse anda oma panus taaskasutusse. Sama oluline on aga ka see, et hulgi ostes on kauba allika ja sinu vahel vähem vahelülisid – transpordiettevõtteid, sorteerijaid, ladusid, poode ja teisi käitlejaid, kes elektrit, kütust jm  ressursse kasutavad.

Naiste riiete mix 10kg
Meeste riiete mix 10kg
Laste riiete mix 10kg
Shopping Cart
Scroll to Top