Meist lähemalt

Meie kasutatud riiete äri sai alguse 2019 aastal. Alustasime vintage riiete e-poega metsvintage.com, millele lisandusid vintage riiete poed Tallinnas, Balti Jaama Turul ja Viljandis. Tänaseks on meie vintage riiete vajadus kasvanud nii suureks, et ostame sorteerimata kasutatud kaupa hulgi.

Meie kaup

Meie kaup pärineb peamiselt Skandinaaviast ja Itaaliast.Oma poodide tarbeks sorteerime välja retro ja vintage kauba. Lõviosa kaubast moodustavad aga korralikud ja kaasaegsed meeste, naiste ja laste riided ning tekstiilid, mida saab edukalt müüa kasutatud riiete poodides. Kauba hulgas on nii otse inimestelt kogutud riided ja tekstiilid, kui taaskasutuspoodide kaubavahetuse jäägid. Lõviosa kaubast on tuntud rõivatootjate brändid, nagu H&M, Lindex, Zara, Vila, Ginatricot, Kappahl jms. Leidub ka kallimaid brände, nagu Nike, Adidas, Didriksons, Mexx, Levis, Tommy Hilfiger, Michael Kors, Guess, Jack&Jones jne.

Kauba kategooriad

Oleme jaganud kauba järgmistesse kategooriatesse: naiste riided, meeste riided, laste riided, sorteerimata riided ja kodutekstiilid. Kodutekstiilid jagunevad eraldi valmis tekstiilideks (kardinad, voodipesu, laudlinad jms) ja kangasteks (kangad ja kangajäägid).

Shopping Cart
Scroll to Top