Kauba valimine

Leia sobivast tootekategooriast (riided/tekstiilid) sind huvitav toode. Klõpsa tootele, vaata toote näidispilte ja tutvu tootekirjeldusega. Kui toode sobib, lisa see ostukorvi.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks mine ostukorvi tellimust vormistama. Tellimuse vormistamiseks vali palun sobiv transpordiettevõte ja liigu edasi maksmise etappi. 

Maksmine

Enne maksma asumist sisesta enda kontaktandmed. Soovi korral saad siin kauba saatmisviisi muuta. Ekraanile kuvatakse kogu tellimuse maksumus (koos transpordiga) ja selle eest saad tasuda pangalingi kaudu, pangakaardiga või mõne teise sulle sobiva makselahendusega. Pakume ka Inbanki makselahendusi, mille kohta leiad rohkem infot siit. Hakkame sinu tellimusega tegelema kohe, kui makse on jõudnud meie kontole.

Kauba saatmine

Saadame kauba sinu poolt valitud pakiautomaati üldjuhul 3 tööpäeva jooksul alates hetkest, mil raha meie kontole jõudis. Kui sul on kauba kättesaamisega väga kiire, anna sellest palun meile teada – helista, saada meil või kirjuta FB messengeri. Anname endast parima, et kaup võimalikult kiiresti sinuni toimetada. Paraku võib siiski tulla ette olukordi, kus kauba kohaletoimetamine võib võtta rohkem aega – maksimaalsed tarneajad on kirjeldatud meie veebipoe müügitingimustes.

Saatmiskulu

Saatmiskulu sõltub tellitud kauba kogusest ja saatmisviisist. 10kg kaupa saadame pakiautomaati, kulu umbes 5€. Kuni 30 kg saadame kulleriga, kulu u 10-12€. Kuni 200kg saadame kulleriga, kulu saad arvutada ostukorvis asuva transpordikulude kalkulaatoriga. Suuremate koguste tellimisel on soodsam ise kaubale järgi tulla. Kauba saad kätte aadressilt Tiigi 1, Ülde küla, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa. 

Kauba tagastamine

Kui kauba kättesaamisel selgub, et sa mingil põhjusel seda ikkagi ei soovi, saad selle meile 14 päeva jooksul  tagasi saata. Kauba tagasi saatmise puhul on oluline, et see oleks rikkumata ja selle seisund sama, mis siis, kui selle pakendist välja võtsid.

14päevane tagastusõigus kehtib ainult eraisikutele.

Kauba tagastamiseks täida ja saada palun Lepingust taganemise avaldus.

Täpsemalt on Metsvintage e-poest ostmisega seotud teemad kirjeldatud tingimustes, mille leiad siit: veebipoe müügitingimused.

Shopping Cart
Scroll to Top