metsvintage kaltsukas lähemalt pilt

Milline kaltsukas on Metsvintage.com?

Metsvintage.com on online kaltsukas ehk kasutatud riiete e-pood, kuhu on oma tee leidnud ainult hoolikalt valitud ja väga erilised kasutatud riided. Riiete valikul lähtume märksõnadest vintagelooduslik, retro ja stiilne. Need on ühtlasi ka meie poes müügil olevate riiete põhilised kategooriad.

Meie e-pood on mõeldud kõigile, kes oskavad väärtustada ajalooga esemeid ning on nõus kandma ainult ilusaid, kvaliteetseid ja erilisi riideid, andes samal ajal läbi taaskasutuse oma panuse ka meie planeedi jätkusuutlikkusse.

Kuidas meie kaltsukas tekkis?

Metsvintage.com loojaks on inimesed, kes armastavad ilusaid, kvaliteetseid ja unikaalseid riideid ning veedaks hea meelega kogu oma vaba aja kaltsukates shopates. Paraku ei jõua me ise kõiki neid riideid ära kanda.

Selleks, et riided ei peaks kaltsukates kurvalt vedelema ja õiget ostjat ootama, tekkis mõte need võimalikele ostjatele kasutatud riiete e-poe kaudu lähemale tuua.

2019 a sügisel tekkinud ideest on tänaseks saanud teostus Metsvintage.com e-poe näol.

Miks osta oma riided meilt?

Meie kaltsukas on ostjale mugav

Selleks, et leida ilusaid teise ringi riideid, ei ole sul endal vaja erinevaid kaltsukaid läbi kammides energiat kulutada. Meie inimesed on parimad palad sinu jaoks välja valinud, korda teinud, ära mõõtnud ja üles pildistanud.

Ka pole sul vaja ennast kurnata second hand poodide proovikabiinides kasutatud riideid selga proovides. Metsvintage e-poes on sul võimalik otsida riideid vastavalt suurusele, materjalile, brändile, värvile jne – just nii, nagu sulle parajasti meeldib. Kui valik tehtud ja ostu eest tasutud, saadame riided sulle sobivasse Omniva, Itella või DPD pakiautomaati ja võid neid rahulikult kodus proovida.

Meie kaltsukas on ostjale riskivaba

Pärast ostu sooritamist saadame sulle kauba soovitud pakiautomaati. Peale kauba kättesaamist on sul võimalik kodus riideid selga proovida ja kui need ei sobi, võid need meile 14 päeva jooksul meie kulul tagasi saata.

Metsvintage e-poest ostmisel ei pea sa muretsema, et jätame kauba saatmata, kuna oleme oleme kohalik ettevõte ja nii telefoni kui e-posti teel kättesaadavad. Jätkusuutlikkuse tagamiseks vastutame me alati antud lubaduste eest. 

Meilt ostes säästad loodust

Kõik meie e-poes müügil olevad riided on nö teise ringi riided. Meilt kasutatud riideid ostes tegeled taaskasutusega ja läbi selle aitad koos meiega anda oma panuse looduse säästmisse.

Et meie tegevusest tulenev kahju loodusele oleks võimalikult väike, kasutame riiete hooldamisel võimalikult palju loodust säästvaid puhastusvahendeid. Ainult eriti keeruliste plekkide puhul võtame kasutusele kangema kraami, et anta riietele uus võimalus.

Ostukorv
Scroll to Top