miks osta meilt

Meilt ostmine on mugav

Selleks, et leida ilusaid teise ringi riideid, ei ole sul endal vaja erinevaid kaltsukaid läbi kammides energiat kulutada. Meie inimesed on parimad palad sinu jaoks välja valinud, korda teinud, ära mõõtnud ja üles pildistanud.

Ka pole sul vaja ennast kurnata second hand poodide proovikabiinides kasutatud riideid selga proovides. Metsvintage e-poes on sul võimalik otsida riideid vastavalt suurusele, materjalile, brändile, värvile jne – just nii, nagu sulle parajasti meeldib. Kui valik tehtud ja ostu eest tasutud, saadame riided sulle sobivasse pakiautomaati ja võid neid rahulikult kodus proovida.

meie kaltsukas on mugav
meie kaltsukas on riskivaba

Meilt ostmine on riskivaba

Pärast ostu sooritamist saadame sulle kauba soovitud pakiautomaati. Peale kauba kättesaamist on sul võimalik kodus riideid selga proovida ja kui need ei sobi, võid need meile 14 päeva jooksul meie kulul tagasi saata.

Metsvintage e-poest ostmisel ei pea sa muretsema, et jätame kauba saatmata, kuna oleme oleme kohalik ettevõte ja nii telefoni kui e-posti teel kättesaadavad. Jätkusuutlikkuse tagamiseks vastutame me alati antud lubaduste eest. 

Meilt ostmine säästab loodust

Kõik meie e-poes müügil olevad riided on nö teise ringi riided. Meilt kasutatud riideid ostes tegeled taaskasutusega ja läbi selle aitad koos meiega anda oma panuse looduse säästmisse.

Et meie tegevusest tulenev kahju loodusele oleks võimalikult väike, kasutame riiete hooldamisel võimalikult palju loodust säästvaid puhastusvahendeid. Ainult eriti keeruliste plekkide puhul võtame kasutusele kangema kraami, et anta riietele uus võimalus.

meie kaltsukas säästab loodust
Ostukorv
Scroll to Top