Metsvintage Balti Jaama Turu pood

Kasutatud riided Tallinnas

Kasutatud riided Tallinnas ootavad sind Metsvintage poes

Kõige ägedamad kasutatud riided Tallinnas leiad Metsvintage vintage riiete poest 🙂

Lisaks Viljandi poele ja e-poele, on meil nüüd ka pood Tallinnas. Asume Balti Jaama Turu hoone 2. korrusel, Sõbralt Sõbrale ja Basaari vahel.

Oleme avatud E-L, kell 10.00-19.00 ning P, kell 10.00-17.00. Meie poes saad tasuda nii sularaha, kui kaardiga.

Miks tulla Metsvintage poodi?

Meie poes on vähemalt sama hea (tegelikult isegi parem :)) kasutatud ja vintage riiete valik valik, kui meie kodulehel. Lisaks leiad siit kraami, mis e-poodi pole veel jõudnuidki. Nii nagu e-poes, on ka meie päris poes müügil ainult ilusad ja kvaliteetsed riided. Esindatud on nii vintage ja retro, kui luksusbrändid. Ka on olemas meestenurk, kust leiab ägedaid retro riideid.

Meie poodi tasub tulla, kuna siin on hinnad mõnevõrra soodsamad, kui e-poes ning eraldi on 5€ stange, kust saad ennast eriti soodsalt riidesse panna. Erinevalt e-poest, saad poes kohapeal riideid katsuda ja selga proovida.

Et sa sobivate riiete otsimisele liialt aega ja energiat ei peaks kulutama, oleme enamiku riideid sinu jaoks suuruste järgi ära sorteerinud. Ka hinnapoliitika on meil lihtne – enamik asju maksab, kas 15€ või 25€. Samas on olemas ka 5€ stange ja eriti ilusate riiete ning luksusbrändide stange, kus hinnad veidi kallimad, aga kindlasti 10 kordi odavamad, kui nö päris poes 🙂

Kuhu tuua kasutatud riided Tallinnas?

Kui sul on korralikke vintage ja retro riideid, mida pole kellelegi pärandada ja prügikasti ei raatsi visata, võid need meile tuua. Võtame need rõõmuga vastu. Ka ei saada me sind päris tühjade kätega minema. Kui leiad meie poest midagi, mida tahaksid endale, saad selle tavahinnast 20% soodsamalt.

Kui sa lähiajal Balti Jaama ei satu, viska pilk peale meie e-poele. Kui aga oled siin kandis, tule meile kindlasti külla 🙂

Ostukorv
Scroll to Top