Laste riiete mix 10kg

30,00 

 

Piltidel on suvaliselt valitud tooted suvalisest kotist.

  • vähemalt 90% kaubast on edasimüügi kõlbulik
  • lõviosa kaubast on tuntud brändid, nagu H&M, Ginatricot, Vila, Lindex, Adidas, Zara, Kappahl, Reserved, Esprit jne
  • leidub ka kallimaid brände, nagu Mexx, Didriksons, Nike, Levis, Desigual, Tommy Hilfiger, Michael Kors, Guess, Billabong jne
  • kaup on kogutud Itaaliast ja Skandinaaviast
  • kotis keskmiselt 80-90 eset
  • enamik riideid suuruses 62-164cm

Laste riiete kotist võid leida pluuse, pükse, bodysid, jakke, kampsuneid, üleriideid ja spordiriideid. Vähesel määral ka pesu, põllesid, salle, sokke, kindaid või mütse. Riided ei ole kottidesse jaotatud võrdselt, st mõnes kotis võib olla rohkem pluuse, teises pükse jne. Ühtlasema sortimendi saamiseks tasub tellida rohkem, kui 1 kott.

Tegu on kasutatud riietega, millest on välja sorteeritud retro ja vintage (vanaaegsed) riided ning katkised ja väga määrdunud riided.

NB! Kotis võib olla ka väikese defektiga riideid(vigane lukk, nööp puudu, õmblus hargnenud vms), kuna sorteerija ei pruugi kõiki defekte märgata. Ka võid sealt leida kergelt määrdunud riideid, kuna meie neid eelnevalt ei pese ja need võivad pestes kenasti puhtaks minna. Näiteks laste joped, mis on korralikud ja kvaliteetsed, aga vajavad pesu.

Kotid sisaldavad nii A kvaliteediga (uueväärsed ja vähe kantud), kui B kvaliteediga (kulumisjälgede ja väikeste defektidega) riideid.

Kaup pärineb Itaaliast ja Skandinaaviast. Kauba hulgas on nii otse inimestelt kogutud riided, jalanõud ja tekstiilid, kui taaskasutuspoodide kaubavahetuse jäägid.

Kaup on pakitud 75 L kottidesse, igas kotis on 10kg riideid. Igas kotis on keskmiselt u 80-90 eset, olenevalt sellest, millist sorti riideid kotti rohkem satub (jopesid mahub vähem, pluuse rohkem).

Saadavus: 20 laos

Shopping Cart
Scroll to Top