Yaga müüb meie riideid ka

Yaga müüb meie riideid ka

Yaga on minu lemmik müügikoht, kuhu tegin Metsvintage riiete jaoks oma poe. Meie poest leiab vintage, retro ja kvaliteetseid kasutatud brändiriideid. Kui sa pole Yagas meie poodi veel sattunud, siis oled õiges kohas, kuna siin on meie päris enda e-pood.

Milliseid riideid me müüme?

Meie pood tekkis, kuna mina ise olen kirglik kaltsukate ja kõikvõimalike muude kasutatud riiete müügikohtade külastaja. Suurem osa riietest minu garderoobis on teise ringi kaup. Paraku ei sobi ega mahu kõik lahedad hilbud, mis ma kaltsukatest leian, mulle selga. Samas ei ole mul südant neid ka poodi jätta 🙂

Et lahe kraam õigete inimesteni jõuaks, tegin Metsvintage poe. Otsustasin teha e-poe, kuna siis on kaup kättesaadav kõigile, kellel minuga sama maitse, mitte ainult minu piirkonna rahvale.

Riiete valikul on minu jaoks oluline, et riie näeks lahe välja, püüaks pilku ja eristuks massist. Kas minu lahe on ka sinu lahe, on puhtalt maitse asi 🙂

Sama oluline, kui lahe välimus, on riide materjal ja õmblustöö kvaliteet. Eelistan looduslikke kangaid, mis on seljas mõnusad. Meie poest leiad siidist, kašmiirvillast, orgaanilisest puuvillast, linasest ja täisnahast rõivaid. Kuna õmblustöö kvaliteet on oluline, on meil müügil palju disainerkaupa ja brändirõivaid.

Minu suurim kirg kuulub aga vintage riietele. Ja vintage ei tähenda minu jaoks lihtsalt vanu riideid, vaid ilusaid ja kvaliteetseid ajalooga riideid, mis esindavad teatud ajastut, istuvad hästi ja tõstavad sind kõrgemale. Viska pilk peale meie vintage riietele.

Meie riided Yaga poes

Avasime oma poe Yagas pea aasta tagasi ja oleme sellega väga rahul. Meile meeldib Yaga kasutamise lihtsus nii poe omaniku kui kliendi jaoks. Hetkel on meil Yagas müügil üle 500 hilbu, kokku oleme saanud pea 100 tellimust ning meie poe on meeldivaks märkinud 38 inimest. Meie poe leiad siit https://www.yaga.ee/mets-vintage.

close

Püsikliendi pakkumised, restock alert ja allahindluste info otse sinu meilile!

Me ei risusta sinu postkasti! Tutvu meie andmekaitsetingimustega

Shopping Cart
Scroll to Top